GLAS OCH KERAMIK / Figuriner / Figuriner 8146445
nr 814 6445
Figuriner
3 delar, England, 1800-tal, höjd: 12-29
Kondition: skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 mars 2013
kl 18:11:21
15/3 11:09:56
150 kr
18/3 08:24:31